Open Source Sofware

zamknij okno
  • Kontakt
  • Pomoc

Załóż nowe konto

Zachęcamy do założenia konta w naszym sklepie - jest ono zupełnie darmowe, a daje wiele możliwości. Aby założyć konto proszę wypełnić poniższe pola.

Zaświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem i akceptuję jego warunki.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu założenia konta Klienta i realizacje zamówień. Informujemy, że zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r każdy Klient ma prawo do wglądu do swoich danych, ich poprawiania, żądania zaprzestania przetwarzania oraz ich usunięcia. Podanie danych jest dobrowolne, ale brak zgody uniemożliwia założenie konta i realizację zamówień.
Potwierdzam, że wiem o tym, iż emaliaczaruje.pl jest sklepem internetowym obsługiwanym przez firmę InBook S.A. i zgadzam się na przetwarzanie swoich danych osobowych imienia, nazwiska, adresu zamieszkania, adresu poczty elektronicznej i numeru telefonu w celu przekazywania ofert marketingowych oraz informacji handlowych przez InBook.S.A ul. Roździeńskiego 11 41-308 Dąbrowa Górnicza oraz podmioty trzecie, z którymi współpracuje firma InBook S.A.
adres e-mail
Wpisz adres e-mail oraz podaj login, po którym będziemy Cię rozpoznawać w sklepie.
Do logowania będziesz mógł używać loginu lub adresu e-mail. Login i e-mail mogą być takie same.
Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności Cookies.
x